„Popłyńmy na Wyspy Szczęśliwe”

„Popłyńmy na Wyspy Szczęśliwe”

31 maja 2022 r. grupa teatralna Rezistors wystawiła pierwszy raz , po pandemicznej przerwie spektakl w auli naszej  szkoły. To autorskie przedstawienie pt.“Popłyńmy na Wyspy Szczęśliwe”, w którym młodzi aktorzy przedstawiają prawdę, że każdy z nas może zmieniać świat wokół siebie. Bohaterem jest małe dziecko niegodzące się na to, by rodzice zburzyli jego świat. Dlatego buduje alternatywną rzeczywistość, w której mama i tata muszą się porozumieć, by ich dom mógł wypełnić się miłością, zrozumieniem, bliskością. Spektakl został również zaprezentowany podczas 42 Małopolskiego Festiwalu Artystycznego Młodzieży i podczas spotkania z Jury otrzymał bardzo pozytywne recenzje. Grupa Rezistors zaprezentowała go także przed seniorami z DPS i dziećmi z Domu Dziecka, otrzymując gromkie brawa i gratulacje.

 

Skip to content