Zespól Szkól Elektrycznych nr 1 w Krakowie
Zespól Szkól Elektrycznych nr 1 w Krakowie 简体中文 简体中文 Nederlands Nederlands English English Français Français Deutsch Deutsch Italiano Italiano Polski Polski Português Português Русский Русский Español Español Українська Українська



Jesteś tutaj
Strona główna > Dyżury nauczycieli

 DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW W II SEMESTRZE

ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 

L.p. Nazwisko i imię Nauczany przedmiot Dzień Godzina Nr pokoju
 1. Matyja Andrzej Dyrektor

wychowanie fizyczne

 

środa

 

13.00 – 15.00

 

gab.20
 2. Łopatka Iwona Zastępca dyrektora,

biologia

poniedziałek

wtorek

08.20 – 09.20

15.30 – 16.30

gab.16
 3. Folatko Ewa Zastępca dyrektora,

matematyka

poniedziałek

piątek

17.00 – 18.00

08.00 – 09.00

gab.17
 4. Adamski Piotr przedmioty zawodowe środa 08.20 – 09.05 gab. 210
 5. Augustyn Agnieszka wychowanie fizyczne środa 10.05 – 10.50 gab.wf
 6. Balawajder Bogusław przedm.  informatyczne piątek 10.05 – 10.50 gab. 216
 7. Baran Paweł przedmioty zawodowe wtorek 10.55 – 11.40 gab. 26
 8. Barwiński Paweł przedm.  informatyczne środa 11.45 –  12.30 gab. 212
 9. Basista Wiesław wychowanie fizyczne czwartek 12.35 – 13.20 gab. wf
10. Batko Krzysztof wychowanie fizyczne wtorek 14.30 – 15.15 gab. wf
11. Batko Leszek wychowanie fizyczne czwartek 14.30 – 15.15 gab. wf
12. Beruś Rafał geografia, zipf środa 10.55 –  11.40 gab. 45
13. Błąkała-Piec Anna język polski środa 16.15 –  17.00 gab. 49/biblioteka
14. Chrzanowska Renata religia wtorek 08.20 –  09.55 gab. 60
15. Cichoń Renata matematyka czwartek 12.35 – 13.20 gab. 32
16. Comber Stanisław język angielski środa 13.40 –  14.25 gab. 44
17. Czak Robert zajęcia warsztatowe czwartek 09.10 – 09.55 s. 110
18. Dadej-Leńczowska Anna język angielski poniedziałek 13.40 – 14.25 gab. 41
19. Dadej Bronisław ed. dla bezpieczeństwa poniedziałek 11.45 – 12.30 gab. 43
20. Dąbrowski Robert zajęcia warsztatowe wtorek 10.55 – 11.40 s. 210
21. Dąbrowski Ryszard przedm .informatyczne poniedziałek 13.40 – 14.25 gab. 56
22.

Dębowski Krzysztof

kierownik szkolenia

praktycznego,przedm. informatyczne

czwartek 16.15 –  17.00 gab. 56
23. Dubiel Aleksandra język polski czwartek 13.40 – 14.25 gab.49
24. Dziedzic Iwona język francuski piątek 10.05  – 10.50 gab. 41
25. Dzierwa Zbigniew zajęcia warsztatowe wtorek 10.55 – 11.40 s.106
26. Dziubka Anna biologia, chemia czwartek 10.05 – 10.50 gab.32
27. Frewer Iwona język angielski wtorek 13.40 – 14.25 gab. 44
28. Gajda Krzysztof przedm. informatyczne wtorek 11.45 – 12.30 gab. 56
29. Gilewski Robert przedmioty zawodowe środa 08.20 – 09.05 s. 104
30. Goryl Bogusław przedm.informatyczne, matematyka wtorek 13.40 – 14.25 gab. 56
31. Góralczyk-Batko Izabela przedmioty zawodowe piątek 12.35 – 13.20 s. 105
32. Górka Przemysław przedm. informatyczne czwartek 15.25 – 16.10 gab. 215
33. Gruszka Iwona przedsiębiorczość, wos środa 09.10 – 09.55 gab. 26
34. Gwizd Przemysław przedmioty zawodowe piątek 14.30 – 15.15 gab. 84
35. Gzyl Adam przedmioty zawodowe wtorek 12.35 – 13.20 gab. 84
36. Hryńczak Anna religia, edb czwartek 13.40 – 14.25 gab. 60
37. Janicki Janusz przedmioty zawodowe wtorek 10.55 – 11.40 s. 109
38. Janik Bożena język rosyjski piątek 10.55 – 11.40 gab.47
39. Juszczyk Antoni przedmioty zawodowe poniedziałek 10.55 – 11.40 gab. 209
40. Kamiński Piotr przedmioty zawodowe poniedziałek 15.25 – 16.10 gab. 202
41. Kleszcz Maciej przedmioty zawodowe poniedziałek 15.25 – 16.10 gab. 205
42. Klimek Adam wychowanie fizyczne środa 13.40 – 14.25 gab. wf
43. Kłyza Wojciech przedm. informatyczne środa 16.15 – 17.00 gab. 214
44. Kopacz Aleksandra język angielski wtorek  16.15 – 17.00 gab.45
45. Kossakowska-Lendo Jolanta przedmioty informatyczne, matematyka poniedziałek 11.45 –  12.30 s. 215

 

 

 

46. Krawczyk Grażyna przedm. informatyczne poniedziałek 11.45 –  12.30 gab. 214
47. Krotoszyńska Renata matematyka czwartek 14.30 –  15.15 gab. 47
48. Kukla Małgorzata historia, hisp piątek 11.45 – 12.30 gab. 34
49. Kuźniak Elżbieta przedmioty zawodowe poniedziałek 13.40 – 14.25 gab.84
50. Lepak Aleksandra pedagog poniedziałek

czwartek

08.00 – 12.00

09.00 – 16.00

gab.29
51. Lepiarz Krzysztof religia poniedziałek 16.15 – 17.00 gab. 60
52. Lipa Marcin matematyka poniedziałek 11.45 –  12.30 gab. 56
53. Lorys Jolanta przedmioty zawodowe wtorek 14.30 – 15.15 gab. 25
54. Łabudzka Magdalena język angielski czwartek 14.30 – 15.15 gab. 41
55. Łabudzki Artur język angielski piątek 14.30 –  15.15 gab. 41
56. Madej Jarosław kierownik

internatu, wych.fiz

czwartek 17.15 – 18.00 gab.wf
57. Malinowska Zofia filozofia środa 09.10 – 09.55 biblioteka
58. Mazgaj Kamil przedmioty zawodowe środa 11.45 – 12.30 gab. 26
59. Michałek Dorota język polski czwartek 10.55 –  11.40 gab.49
60. Nowakowska Anna język niemiecki piątek 12.35 – 13.20 gab. 41
61. Obara Katarzyna przedm. informatyczne wtorek 10.55 – 10.50 gab. 213
62. Ogiela Waldemar przedm. informatyczne piątek 10.05 –  10.50 s. 214
63. Ortynecka Jolanta zajęcia warsztatowe poniedziałek 13.40 –  14.25 gab. 84
64. Pietrus Hubert wychowanie fizyczne wtorek 12.35 –  13.20 gab. wf
65. Piotrowski Krzysztof zajęcia warsztatowe piątek 11.45 –  12.30 s. 301
66. Podgórna Maria fizyka poniedziałek 10.55 –  11.40 gab. 34
67. Pudlik Maciej historia, hisp środa 13.40 –  14.25 gab. 45
68. Pyrz Agnieszka matematyka poniedziałek 12.30 –  13.00 gab. 3
69. Rejman Andrzej przedmioty zawodowe środa 10.55 –  11.40 s. 205
70. Różyc Anna chemia, matematyka poniedziałek 10.55 –  11.40 gab. 32
71. Rybak Tadeusz przedmioty zawodowe piątek 13.40 –  14.25 gab. 84
72. Rybka Ryszard przedmioty zawodowe poniedziałek 15.25 –  16.10 s. 107
73. Samborek Agnieszka matematyka środa 11.45 –  12.30 gab. 47
74. Serczyk Piotr przedmioty zawodowe poniedziałek 13.40 – 14.25 gab. 213
75. Siuda Łukasz przedmioty zawodowe środa 11.45 – 12.30 gab.26
76. Siwek Paweł przedmioty zawodowe wtorek 11.45 – 12.30 gab. 24
77. Skoczek Józefa przedmioty zawodowe środa 10.05 –  10.50 gab. 26
78. Stachoń Robert fizyka środa 14.30 – 15.15 gab. 34
79. Stanisławczyk Renata  język niemiecki środa 11.45 –  12.30 gab. 45
80. Stanowska Danuta język angielski, język rosyjski czwartek 10.55 –  11.40 gab. 41
81. Stolarski Wojciech przedmioty zawodowe wtorek 10.05 –  10.50 gab. 39
82. Szpulecki Sławomir wychowanie fizyczne czwartek 14.30 – 15.15 gab. wf
83. Szurlej – Duda Bożena język polski środa 11.45 –  12.30 biblioteka
84. Taborska Halina przedmioty zawodowe wtorek 12.35 –  13.20 s. 84
85. Targosz Zdzisław przedmioty zawodowe piątek 14.30 –  15.15 s. 209
86. Tomczyk Marcin przedm. informatyczne czwartek 13.40 – 14.25 gab. 56
87. Tytko Barbara przedsiębiorczość, zipf czwartek 10.55 – 11.40 gab. 26
88. Tytko Ryszard przedmioty zawodowe środa 10.05 – 10.50 gab. 26
89. Tytko Stanisław przedmioty zawodowe środa 12.35 – 13.20 gab. 26
90. Węgrzyn Mariusz przedmioty zawodowe czwartek 09.10 – 09.55 gab. 24
91. Wiśniewska Bożena język polski wtorek 10.05 – 10.50 gab. 49
92. Woźniak Magdalena język niemiecki środa 14.30 –  15.15 gab. 41
93.

Załucki Wacław

kierownik laboratorium

i warsztatów, przedmioty zawodowe

piątek 15.25 – 16.10 gab. 85
94.

Zabrzeńska Elżbieta

 

 

psycholog,

doradca zawodowy

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

08.00 – 13.00

12.00 – 16.00

08.00 – 13.00

08.00 – 13.00

08.00 – 13.00

11.00 – 13.00 dyżur doradcy zawodowego

gab. 29
95. Zięba Renata język angielski poniedziałek 10.55 – 11.40 gab. 44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top