Spotkanie z mgr inż. Krzysztofem Kokoszką

Spotkanie z mgr inż. Krzysztofem Kokoszką

W dniach 12 i 14 maja na zajęciach z doradztwa zawodowego z cyklu „Mój zawód – moja pasja” gościliśmy mgr inż. Krzysztofa Kokoszkę Kierownika Regionu SN i nN w firmie Tauron-Dystrybucja S.A., absolwenta technikum Zespołu Szkół Energetycznych z ul. Loretańskiej oraz Wydziału Elektroenergetyki, Automatyki i Elektroniki AGH.

Pan Krzysztof Kokoszka opowiedział uczniom klas 1A, 1E i 1F o uprawnieniach SEP i uprawnieniach budowlanych niezbędnych do prowadzenia własnej firmy, a także o modelach zarzadzania, cechach dobrego managera, umiejętności budowania zespołu i wpływania na motywację własną oraz motywację zatrudnianych pracowników. Uczniowie klasy 1F dowiedzieli się również, co to jest MUZ (Mobilne Urządzenie Zasilające) i jak układa się kable metodą płużenia, a klasa 1 E usłyszała o wadach i zaletach akcji „Godzina dla Ziemi.”

Zajęcia z klasą 1B, w oparciu o prezentację przygotowaną przez naszego gościa, przeprowadziła w dniu 13 maja Elżbieta Zabrzeńska – szkolny doradca zawodowy.

Bardzo dziękujemy Panu Krzysztofowi za poświęcony nam czas.

Skip to content