Rezistors zaprasza na premierę podcastu pt „Delusiones”

Rezistors zaprasza na premierę podcastu pt „Delusiones”

Drodzy!

Rezistors w drugim semestrze nie próżnował i nadal pomimo pandemii aktywnie pracował. Tym razem na komunikatorze Discord przygotowaliśmy pierwszy, w historii grupy podcast pt. Delusiones. To autorski spektakl napisany przez naszego absolwenta Kamila Snopkowskiego, wyreżyserowany przez Kamila Snopkowskiego i Renatę Chrzanowską. Montażu podjął się jeden z szefów grupy – Dawid Chawrona z klasy 3D.

Efekty naszej pracy możecie poznać już teraz.

Serdecznie zapraszamy na premierę w wolnej chwili, w zaciszu własnego domu.

Wystarczy skorzystać z jednego, z poniżej podanych linków:

„Do stworzenia plakatu wykorzystano za zgodą szkic Pracowni i Szkoły Rysunku DOMIN w Warszawie. Link do strony: http://domin.pl/”

Życzymy pięknego czasu.
Grupa teatralna Rezistors

Skip to content