Akredytacje w programie Erasmus +

Akredytacje w programie Erasmus +


Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła jako jedyna w Krakowie uzyskała akredytację w dwóch kategoriach: „edukacja szkolna” oraz „kształcenie i szkolenia zawodowe” w ramach programu Erasmus +.

Akredytacja jest narzędziem umożliwiającym realizację projektów bez konieczności uczestnictwa w konkursie wniosków na lata 2021–2027!!!

Uzyskanie akredytacji to efekt gigantycznej pracy wykonanej przez naszych nauczycieli w procesie pisania wniosków o akredytację. Szczególne podziękowania należą się autorom wniosków Paniom: Magdalenie Woźniak, Magdalenie Łabudzkiej, Aleksandrze Kopacz, Renacie Stanisławczyk oraz Panu Arturowi Łabudzkiemu!!! Do uzyskania akredytacji przyczyniły się również wzorowe realizacje poprzednich naszych projektów w ramach Erasmus+ oraz projekty eTwinning autorstwa pani Agnieszki Samborek. O naszym sukcesie piszą dzisiaj portale Miasta Krakowa:

https://www.krakow.pl/aktualnosci/247497,34,komunikat,krakowskie_szkoly_i_placowki_z_akredytacjami_programu_erasmus+.html

Skip to content