Mam talent!

Mam talent!

Samorząd Uczniowski organizuje konkurs Mam talent. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I i II, którzy posiadają wyjątkowe uzdolnienia taneczne, plastyczne, wokalne, recytatorskie, akrobatyczne lub inny talent pozwalający wyróżnić się spośród innych osób. Do udziału zaproszeni są zarówno wykonawcy indywidualni, jak i grupy prezentujące swoje talenty. Maksymalny czas występu to 5 minut. Prezentację z nagranym występem należy przesłać w formie multimedialnej do obydwu Opiekunów Samorządu: u.baraniec@interia.pl i r.berus@zsel1.pl do 31.05.2020 r.

Tańcz, śpiewaj! Zagraj na instrumencie! Graj, improwizuj, parodiuj, rozśmieszaj, wzruszaj! Pokaż nam swój talent!

Serdecznie zapraszamy! Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się na zakończenie roku szkolnego. Pytania prosimy kierować do opiekunów Samorządu Uczniowskiego – pani Urszuli Baraniec i pana Rafała Berusia.

Skip to content