„Zło dobrem zwyciężaj”

„Zło dobrem zwyciężaj”

3.02.2019 (w niedzielę) grupa teatralna Rezistors zaprezentowała spektakl bożonarodzeniowy „Zło dobrem zwyciężaj” w parafii Zmartwychwstania Pańskiego, przy ul. Szkolnej 4, w Krakowie. Tym razem wśród publiczności oprócz parafian znaleźli się także rodzice, rodzeństwo i krewni naszych, młodych aktorów. Spektakl bardzo spodobał się widzom, którzy nagrodzili go długimi, gromkimi brawami. Po przedstawieniu zaprosiliśmy naszych bliskich do „rodzinnej” fotografii, na której nie zabrakło również ks. proboszcza Bartłomieja Gzelli.

Ostatni raz zaprezentujemy nasze przedstawienie przed mieszkańcami DPS i dziećmi z Domu Dziecka 6.02.2019. Jeśli ktoś chciałby jeszcze zobaczyć nasz spektakl zapraszamy do auli szkolnej w najbliższą środę o godz. 17.00.

Skip to content