Rezistors, studenci i św. Anna

Rezistors, studenci i św. Anna

14.01.2018 nasza grupa teatralna wraz ze studentami czwartego roku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II zaprezentowała Jasełka w kolegiacie św. Anny w Krakowie. Akcja przedstawienia zaczęła się w niebie od rozmowy Boga Ojca z Synem. Następnie przeniosła się do Betlejem, z którego udaliśmy się do Krakowa. Tu spotkaliśmy rodzinę Marii i Józefa Kowalskich oraz ich synka Brajanka, którzy pogubili się trochę w dzisiejszym świecie. W ich losy wkroczył Anioł Stróż wraz ze św. Józefem. Goście z nieba pomogli odkryć zarówno rodzinie Kowalskich, jak i publiczności, iż w życiu najważniejsza jest miłość. Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na kolejny spektakl zapraszamy już za tydzień (21.01.2018) do parafii Zmartwychwstania Pańskiego na Woli Duchackiej.

Skip to content