„W kręgu mitów i tradycji kultury”

„W kręgu mitów i tradycji kultury”

29 marca 2017 r. odbył się XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy „W kręgu mitów i tradycji kultury”.  W tym roku wiodącym tematem była kultura i dziedzictwo starożytnej Mezopotamii oraz mity greckie. Do tegorocznego konkursu zgłosiło się 1118 uczestników, do testu przystąpiło 612 osób. W konkursie nie mogło zabraknąć uczniów z naszej Szkoły. 

  • PATRYCJA PYREK, uczennica klasy II D, zajęła IV miejsce i zdobyła tytuł laureatki etapu wojewódzkiego. 
  • DOMINIKA STOPA, uczennica klasy I i, zajęła VIII miejsce i zdobyła tytuł finalisty,
  • MACIEJ ZADORA z klasy I i, zajął XIII miejsce i otrzymał tytuł finalisty.

Podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 31 maja 2017 r.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content