Wycieczka na warsztaty w ramach „AGH Career Days”

Wycieczka na warsztaty w ramach „AGH Career Days”

W dniu 15.11.2023 r. uczniowie klasy 2D o specjalności technik informatyk pod opieką Pani Katarzyny Obary i Pana Ryszarda Dąbrowskiego wzięli udział w warsztatach n.t. „Osobisty marketing – odwieczne zasady i nowe technologie, czyli jak przygotować CV i profil na Linkedinie, aby zainteresować rekrutera nawet jeśli jest robotem” w murach Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prawidłowo stworzony dokument CV powinien stosować zasady retoryki – prawda, porządek, proporcje, podobieństwo i odpowiedni język.

Warto skorzystać z Jobscan https://www.jobscan.co/, który pomaga zoptymalizować CV pod kątem dowolnego stanowiska, podkreślając kluczowe doświadczenie i umiejętności, które zwiększą szansę dostania się na rozmowę kwalifikacyjną.

 

Skip to content