Zwycięstwo ZSE nr 1 w hackatonie „20 godzin dla klimatu i środowiska”

Zwycięstwo ZSE nr 1 w hackatonie „20 godzin dla klimatu i środowiska”

Wygrywanie jest fajne, ale wspieranie innych daje jeszcze większą satysfakcję 🙂  razem z Fundacją Pro-Pomost oraz Klastrem Zrównoważona Infrastruktura WYGRALIŚMY HACKATON! I miejsce nasze!
Mimo wakacyjnej aury nie zwalniamy tempa‼️‼️Przez dwa dni, dosłownie w pocie czoła💦 pracowaliśmy nad rozwiązaniami dla klimatu i młodzieży. Drużyna w składzie której była nasza nauczycielka OZE Izabela Góralczyk-Batko  w dniach 19-20 czerwca brała udział w hackatonie „20 godzin dla klimatu i środowiska” ♻️🌿🌍
7 drużyn z całej Polski wypracowywało na spotkaniu w Warszawie skalowalne rozwiązania, które przyczynią się do przeciwdziałania zmianom klimatu, my oczywiście jak zawsze, na pierwszym miejscu stawiamy na młodzież!
Bo każda duża zmiana zaczyna się od małych kroków….↗️🔁📶
Skip to content