Podsumowanie kolejnej edycji programu Akademia el 12 w roku szkolnym 2022/2023

Podsumowanie kolejnej edycji programu Akademia el 12 w roku szkolnym 2022/2023

Z radością informujemy, iż tym roku Nasza Szkoła ponownie wygrała edycję programu Akademia el 12 w skali kraju. Serdecznie dziękujemy Organizatorom programu za nagrody w postaci sprzętu, który zasili stan pracowni 93.

W tym roku po raz drugi indywidualnie konkurs wygrał uczeń klasy 4AP Jakub Dudzik. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy! Zwycięzca otrzymał roczne stypendium oraz nagrody rzeczowe. Uczniowie na kolejnych trzech miejscach również otrzymali nagrody rzeczowe od Organizatorów konkursu. Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom programu. Gdyby nie Wy, to sukces
w skali całej szkoły nie byłby możliwy. Zapraszamy do kolejnej edycji programu Akademia el 12 już
we wrześniu 2023!

Opiekunowie Akademii el 12:
Kamil Mazgaj,
Łukasz Siuda

Skip to content