Dziękujemy ….

Dziękujemy ….

Rok szkolny 2022/23 dobiega końca, więc czas na małe podsumowanie. Nasz Wolontariat oraz grupa teatralna Rezistors przepracowali charytatywnie 230 godzin na rzecz:  szkoły, seniorów, dzieci z Domu Dziecka, chorych i potrzebujących oraz  podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i Szpitala dla Dzikich Zwierząt.

Wystawiliśmy dwa, autorskie spektakle. Wystąpiliśmy na Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży jako jedyna szkoła techniczna. Zorganizowaliśmy 3 akcje krwiodawstwa „Nie bądź żyła, oddaj krew” oraz 31 akcji dla naszych podopiecznych. Nie byłoby to możliwe gdyby nie pomoc całej społeczności naszego „Elektryka”, Dyrekcji i dzieci z Samorządowego Żłobka nr 27 oraz parafii św. Anny w Krakowie. Dlatego bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w nasze działania. Dziękujemy za Wasze wielkie serca gotowe nieść pomoc. Dzięki Wam na twarzach naszych przyjaciół pojawiał się uśmiech, a nasi czworonożni bracia mniejsi, mieli pełne brzuszki, które mogły odpocząć na czystych posłaniach.

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do Rady Rodziców za przyznane środki finansowe, dzięki którym mogliśmy czasami odpocząć, pojechać na wycieczkę, czy spotkać się na pysznej pizzy.

Życzymy pięknego czasu odpoczynku i zapraszamy ponownie do współpracy we wrześniu 2023.

Wolontariat ZSE nr 1, Grupa teatralna Rezistors

Skip to content