Kurczaczek i zajączek ogłaszają Wielkanoc

Kurczaczek i zajączek ogłaszają Wielkanoc

Wielki Tydzień to dla szkolnego Wolontariatu czas, w którym wraz z kurczaczkiem i zajączkiem odwiedzają przyjaciół, by poświętować zbliżającą się Wielkanoc.

We wtorek 26.03.2024 wczesnym rankiem, dzięki pomocy Pana Stanisława Świataka, wolontariusze zaglądnęli do dzieci z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1, podrzucając im trochę słodkości do wielkanocnych koszyczków.

Wieczorem natomiast odwiedzili  wraz z wielkim, żółtym kurczaczkiem  Lenkę. Kurczak poczuł się na tyle dobrze w domu Lenki, że postanowił tam zamieszkać.

Kochani, nie byłoby tych odwiedzin, gdyby nie Wasza pomoc i wsparcie naszych działań.  Bardzo Wam dziękujemy za to, że pomagacie naszym przyjaciołom, biorąc udział w kwestach i zbiórkach.  Składamy też serdeczne podziękowania Panu Stanisławowi Światakowi za to, że zawsze możemy liczyć na Jego pomoc.

Życzymy Wam pięknego, rodzinnego, pełnego radości świętowania Zmartwychwstania Chrystusa.

 

Skip to content