Uczniowie ZSE nr 1 finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

Uczniowie ZSE nr 1 finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

Miło nam poinformować, że uczniowie ZSE nr 1 zostali finalistami ogólnopolskiego konkursu historycznego pt. „Bądźcie nadal apostołami narodu. Ziemianie jako sąsiedzi. Kulturotwórcza rola dworów polskich w latach 1918-1945”.

Nasi uczniowie zajęli IV miejsce w Polsce. Multimedialną prezentację „Bo w tych dworach Polska żyje. Misja i służba ziemian w latach 1918-1945” przygotowali uczniowie: Alina Knap, Julia Pijanowska, Adam Więcek, Cezary Zajfryd. Komisji konkursowej pracę z powodzeniem zaprezentowali:

Cezary Zajfryd i Adam Więcek z klasy 2C technikum. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Finalistom Konkursu serdecznie gratulujemy!!!

Finał ogólnopolskiego konkursu odbył się  w dniu  03.06.2022r. w historycznym miejscu, w najstarszym dworze w Polsce- w Goszycach.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z uroczystości zakończenia Konkursu oraz link do strony organizatorów:

https://krakow.ipn.gov.pl/pl4/edukacja/konkursy-historyczne/164444,Final-ogolnopolskego-konkursu-ziemianskiego-w-Goszycach.html

Skip to content