Pomagamy braciom mniejszym, chorym i dzikim

Pomagamy braciom mniejszym, chorym i dzikim

Październik to szczególny miesiąc, w którym obchodzimy dzień św. Franciszka z Asyżu. Od kilku lat jest on patronem naszych akcji, w czasie których wspieramy braci mniejszych, chorych a czasami i dzikich, czyli zwierzęta.

Kilka dni temu z prośbą o pomoc w zakupie kuchenki mikrofalowej zwrócili się do nas pracownicy Szpitala dla Dzikich  Zwierząt, z którymi współpracujemy od paru lat. Stara kuchenka odmówiła posłuszeństwa, nie było więc w czym podgrzewać karmy ani kroplówek dla dzikich maluchów. Dlatego w błyskawicznym tempie zakupiliśmy nową. Nie byłoby to możliwe bez Waszego wsparcia podczas Festynu Sportowego, podczas którego sprzedając ciasto i kiełbaski z grilla zebraliśmy fundusze na naszych podopiecznych. Składamy serdeczne podziękowania nauczycielom WF, szczególnie panu Krzysztofowi Batko (który od lat wspiera nasz Wolontariat, grillując pyszne kiełbaski). Wyrazy wdzięczności kierujemy również do wszystkich, którzy odwiedzili nasz „festynowy bar”.

 

Skip to content