Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

W tych trudnych chwilach zapraszam Was do podróży w czasie. Cofnijmy się do 27.02.2020, kiedy w auli naszej szkoły w obecności Dyrekcji, nauczycieli oraz uczniów odbył się finał trzeciej edycji Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.

Z czterech zespołów, które uczestniczyły w finale, zwyciężyli uczniowie klasy 1CP: Aleksander Mikler i Wojciech Król

Na zwycięzców czekały vouchery do GoJump, plecak, bidon, pomoce edukacyjne i artykuły papiernicze. Zdobyć można było również vouchery do CinemaCity, brelok z kabelkiem, pendrive, zbiory ćwiczeń, zeszyty, długopisy. Nikt z finalistów nie opuścił sali z pustymi rękami. Nie zabrakło również upominku dla najbardziej aktywnej osoby na widowni.

Dziękujemy sponsorom nagród: Radzie Rodziców ZSE nr 1,Instytutowi Austriackiemu w Krakowie, Goethe Institut w Krakowie oraz Wydawnictwu Klett. Dziękujemy osobom dzięki, którym możecie oglądać zdjęcia z tego wydarzenia, Alinie Knap i Kamilowi Kłapcińskiemu.

Zapraszamy do udziału w przyszłej edycji Konkursu!
Osoby, które chciałyby wykazać się kreatywnością i zaangażować w przygotowanie plakatu i filmu promującego kolejną edycję Konkursu zapraszamy już teraz do kontaktu z panią Anną Nowakowską.

Skip to content