Szkolenie z tworzenia gier

Szkolenie z tworzenia gier

19 lutego w sali 211 odbyło się szkolenie dla uczniów z zakresu programowania gier komputerowych 2D opartych o silnik Construct. Uczestnicy szkolenia będą reprezentować naszą szkołę 1 marca podczas WSEIcraft, który odbędzie się w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

WSEIcraft to maraton tworzenia gier komputerowych organizowany dla uczniów szkół średnich. Maraton ma charakter konkursu w ramach którego zespoły w ciągu 24 godzin projektują trzy gry komputerowe. Hackatony od lat z powodzeniem organizowane są dla studentów i cieszą się ogromną popularnością. To nie tylko zabawa, to również prawdziwa szkoła programowania, kreatywności i pracy w zespole.

Opiekunem naszych zespołów jest nauczyciel przedmiotów informatycznych – Wojciech Kłyza.

Skip to content