Św. Mikołaj w Domu Dziecka

Św. Mikołaj w Domu Dziecka

10 grudnia 2018 Wolontariat naszej szkoły odwiedził wraz ze świętym Mikołajem dzieci z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 w Krakowie. Po przygotowaniu paczek, w których znalazły się żele pod prysznic, dezodoranty, maskotki, książki, gry, słodycze, puzzle i wiele innych rzeczy podarowanych przez społeczność szkolną zapakowaliśmy wszystko do czerwonego autka kierowanego przez Kamila Wójcika z 4A. Sami ruszyliśmy autobusem na spotkanie z naszymi przyjaciółmi. Po dotarciu na miejsce i serdecznym przywitaniu rozpoczęliśmy mikołajowe zabawy. Graliśmy w adwentowe tabu, odgadywaliśmy kolędy, robiliśmy ozdoby świąteczne dla seniorów z DPS. Na koniec św. Mikołaj widząc, jak wszyscy bardzo się starają, wręczył dzieciom upominki. Najbardziej z prezentu ucieszył się nasz mały przyjaciel Oskar, który otrzymał dodatkową paczkę, a w niej koparkę i autko ze świecącymi, kolorowymi kołami. Wszyscy z uśmiechami na twarzach patrzyliśmy na jego radość. Dziś chcemy podzielić się nią z Wami.

To kolejny rok, w którym dzięki pomocy społeczności szkolnej święty Mikołaj odwiedza dzieci z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 w Krakowie. Dlatego bardzo dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że uśmiech zawitał nie tylko na buzi Oskara, ale również Patrycji, Kasi, Izy, Pauliny, Krystiana, Kuby, Grzesia, Dawidka i wielu innych dzieci.

Skip to content