„Pierniczkowa” kwesta u św. Anny

„Pierniczkowa” kwesta u św. Anny

W niedzielę 9 grudnia 2018 Wolontariat naszej szkoły kwestował w parafii św. Anny w Krakowie, na rzecz przyjaciół z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 oraz Domu Pomocy Społecznej. Akcję rozpoczęliśmy o 7.00 rano, a zakończyliśmy o 14.00. Nasi wolontariusze pod opieką p. A. Szkotak i p. R. Chrzanowskiej zachęcali do skosztowania pysznych, własnoręcznie przygotowanych pierniczków. O godzinie  14.00 okazało się, że świetnie nam poszło, bo 450 pierniczków znalazło właścicieli, a my uzbieraliśmy trochę pieniędzy na rzecz naszych podopiecznych.

Składamy serdeczne podziękowania ks. prof. Tadeuszowi Panusiowi – proboszczowi parafii, za wspieranie naszych działań. Z serca dziękujemy też wszystkim, którzy wzięli udział w „pierniczkowej kweście”.

Skip to content