„Kochankowie nie z tej ziemi”

„Kochankowie nie z tej ziemi”

Nasza grupa teatralna Rezistors rozpoczęła wakacje wspólnym wyjściem do teatru Bagatela w niedzielę 25 czerwca 2017, na spektakl „Kochankowie nie z tej ziemi”. Sztuka w bardzo ciekawy, mądry a zarazem zabawny sposób ukazuje sens miłości, małżeństwa, rodziny. Mogliśmy nie tylko pośmiać się, ale także zastanowić nad relacjami, jakie tworzymy z najbliższymi. Spektakl bardzo nam się podobał, a po nim wzięliśmy udział w niespodziance przygotowanej przez aktorów teatru. 25 czerwca 2017 roku p. Ewa Mitoń i p. Marek Rogucki obchodzili dwudziestopięciolecie swojej pracy artystycznej. Dlatego zespół teatru Bagatela przygotował dodatkowy mini spektakl, w którym i my mogliśmy uczestniczyć. Na cześć artystów zostały odśpiewane specjalnie dla nich napisane piosenki oraz wręczone kwiaty i upominki. Było to dla nas duże przeżycie, gdyż nigdy wcześniej nie uczestniczyliśmy w podobnym wydarzeniu artystycznym.

Skip to content