Wigilia Rezistors i Wolontariatu

Wigilia Rezistors i Wolontariatu

16 grudnia 2016 odbyła się wigilia grupy teatralnej Rezistors oraz Wolontariatu. Jak co roku przy wigilijnym stole nie zabrakło absolwentów. Tradycyjnie już zaprezentowaliśmy premierę Jasełek, tym razem opartych na słowach piosenki S. Sojki „Tolerancja”, która została nagrodzona gromkimi brawami.

Po wspólnej modlitwie, przełamaniu się opłatkiem oraz śpiewie kolęd zasiedliśmy do wspólnej kolacji. Na stole w tym roku królował sękacz przygotowany przez szefa grupy Grzegorza Srokę. Nie zabrakło też prezentów. Pod choinką znaleźliśmy „Boże krówki” z Wołomina. Dla nas to był wyjątkowy wieczór. Zobaczyliśmy, że tworzymy coś więcej niż tylko grupę w szkole. Poczuliśmy się rodziną, która spotyka się raz w roku przy stole.

Skip to content