Św. Mikołaj w Domu Dziecka

Św. Mikołaj w Domu Dziecka

5 grudnia 2016 r. Święty Mikołaj wraz z orszakiem Wolontariuszy odwiedził naszych przyjaciół w Domu Dziecka. Dzięki pomocy społeczności ZSE nr 1 udało nam się przygotować 50 paczek dla dzieci, w których znalazły się m.in.: kosmetyki, słodycze, zabawki, książki. Przygotowaliśmy też trzy duże pudełka z przyborami szkolnymi, książkami, grami, puzzlami. W czasie spotkania dzieci wraz w Wolontariuszami wzięły udział w grach i zabawach przygotowanych przez p. Anię Jarecką, które wywoływały uśmiechy na buziach naszych podopiecznych.

Św. Mikołaj odwiedził dziś nie tylko dzieci z Domu Dziecka, ale także zaglądnął do Domu Samotnej Matki przy ul. Żywieckiej, gdzie zostawił paczki, w których znalazły się zabawki, odzież, gry planszowe, puzzle i książki.

Wszystkim ofiarodawcom, którzy pomogli św. Mikołajowi, Wolontariat naszej szkoły składa serdeczne podziękowania. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy na ręce Dzieci, Rodziców, Wychowawców i Dyrekcji Żłobka Samorządowego nr 27 w Krakowie.

Skip to content