„Wirtualna rzeczywistość w realnym kształceniu zawodowym”

„Wirtualna rzeczywistość w realnym kształceniu zawodowym”

We wtorek, 30.04.2024 klasa 4E wraz z nauczycielami uczestniczyła w interaktywnych warsztatach dotyczących pomp ciepła wykorzystując urządzenia oculus VR meta 2, realizowanych w ramach projektu „Wirtualna rzeczywistość w realnym kształceniu zawodowym” – akcja kluczowa 2 programu Erasmus +. Warsztaty zostały zorganizowane przez partnera naszej szkoły Instytut Doradztwa sp. Z o.o. (Klaster Zrównoważona Infrastruktura) we współpracy z norweską firmą edukacyjną 3DLearnig A.S. W ramach projektu został stworzony wirtualny model pompy 3D i aplikacja edukacyjna do szkoleń VR, z której mieli możliwość korzystać uczniowie naszej szkoły. Szczególne podziękowania dla klasy 4E, która aktywnie uczestniczyła w testowaniu oraz sumiennie i merytorycznie współpracowałą przy doskonaleniu aplikacji edukacyjnej.

Skip to content