Pożegnanie Maturzystów w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie

Pożegnanie Maturzystów w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie

26 kwietnia, aula szkolna Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie ożyła niezwykłą atmosferą. To właśnie tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie naszych ukochanych maturzystów. Choć serca tęskniły, towarzyszył nam uśmiech i duma, patrząc w przyszłość z nadzieją i pewnością, że wkrótce rozwiną skrzydła i polecą w świat.

Pożegnalny apel był połączeniem sentymentów i żartów, które jeszcze bardziej umocniły więzi, jakie zbudowaliśmy przez lata wspólnych przygód. Pan Dyrektor, mówiąc głębokim, ale zarazem serdecznym tonem, przywoływał wspomnienia z różnych wydarzeń szkolnych, gdzie nasi maturzyści brylowali jak gwiazdy na niebie.

Pożegnanie maturzystów to nie tylko moment refleksji nad minionymi latami, ale także okazja do wyrażenia wdzięczności za ich wkład w życie szkoły. Każdy z uczniów zostawił niezatarte ślady, które będą nam towarzyszyć przez kolejne lata. A teraz, gdy stają przed nowymi wyzwaniami, życzymy im samych sukcesów, spełnienia marzeń i nieustającego optymizmu w drodze przez życie.

Tak więc, drodzy maturzyści, dziękujemy Wam za wszystkie chwile, za każdy uśmiech, wysiłek i sukces. Wspomnienia z Waszym udziałem pozostaną z nami na zawsze. Żegnamy Was z uśmiechem na twarzy i tęsknotą w sercach. Powodzenia!

Skip to content