Spotkanie z Software Mansion

Spotkanie z Software Mansion

W czwartek 19.10.23 szkołę odwiedzili przedstawiciele Software Mansion – krakowskiej firmy specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania i narzędzi dla programistów. Podczas spotkania z Dyrekcją i uczniami klas informatycznych programiści opowiadali o swojej pracy, zrealizowanych projektach oraz najnowszych technologiach, które wykorzystują na co dzień w pracy. Uczniowie dowiedzieli się wielu informacji dotyczących pracy inżyniera oprogramowania, mogli porozmawiać z gośćmi, czy uzyskać odpowiedzi na pytania nurtujące młodych adeptów programowania. Na zakończenie Goście zaprosili uczniów na spotkanie do siedziby firmy, gdzie będzie można zobaczyć pracę programistów open source „od kuchni”, dowiedzieć się więcej na temat Reacta Native, czy porozmawiać z ciekawymi ludźmi. Spotkanie z firmą Software Mansion odbyło się w ramach współpracy, jaką szkoła nawiązała z krakowskim software housem. Dzięki niej uczniowie będą mogli brać udział w konferencjach branżowych i innych eventach organizowanych przez firmę, czy odbywać praktyki zawodowe. Dziękujemy!

 

Skip to content