Mistrzostwa Szkoły w Szachach Szybkich

Mistrzostwa Szkoły w Szachach Szybkich

W czwartek 26.10.2023 w Internacie ZSE nr 1  odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Szachach Szybkich. Tępo gry P – 10 , 5 rund systemem szwajcarskim. W zawodach wzięło udział 18 uczestników (w tym 1 dziewczyna- Julita Zawadzka z kl  5E.) Zwyciężył uczeń klasy 1A -Cygan Szymon z kompletem punktów. Drugie miejsce przypadło także uczniowi klasy 1A Janowi Kyrcz a trzeci był Ignacy Łątka z klasy 4D. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu zawodów.
Serdeczne podziękowania dla organizatora zawodów-  sędziego szachowego- Pana Przemysława Ciby. Zawody te były jednocześnie eliminacjami szkolnymi do Licealiady, która odbędzie się już 7.11.2023 w ZSE NR 1.
Ze sportowym pozdrowieniem – nauczyciele wychowania fizycznego.
Skip to content