Święto Komisji Edukacji Narodowej

Święto Komisji Edukacji Narodowej

W piątek 13 października 2023r. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej, w którym wzięli udział nauczyciele, pracownicy szkoły oraz reprezentanci Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego. Ze szczególną radością gościliśmy emerytowanych nauczycieli, którzy od lat związani są z naszą szkołą. O sprzyjający rozmowom nastrój zatroszczyli się wychowawcy klas trzecich wraz ze swymi podopiecznymi:

Pani Agnieszka Samborek i Pani Aleksandra Dubiel, które przygotowały ogólny wystrój sali oraz oprawę artystyczną;

Pani Karolina Żywiczka i Pan Robert Czak czuwali nad udekorowaniem sceny;

Pan Maciej Pudlik zadbał wraz z uczniami klasy IIID o wzorową obsługę przybywających na spotkanie gości.

Pani Anna Leńczowska –Dadej i Pani Danuta Stanowska przygotowały zaproszenia.

Bardzo dziękujemy za profesjonalizm i zaangażowanie uczniów klasy IIIC, odpowiedzialnych za poprowadzenie uroczystości oraz nagłośnienie sali.

W czasie naszego spotkania mieliśmy okazję gościć Panią Magdalenę Ollar, laureatkę The Voice of Poland, która zaśpiewała dla nas różnorodne pod względem nastroju i dynamiki piosenki, niektóre również z namiJ

Po raz pierwszy wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu niezwykle utalentowanego duetu – Marysi Wicher z klasy IIC i Patryka Bąka z klasy IVB (gitara i śpiew).

Oprócz talentów muzycznych mieliśmy też okazję podziwiać talenty plastyczne. W dekoracji stołów pojawiły się niezwykle kunsztownie wykonane papierowe kwiaty – dzieło Justyny Piochy z klasy IIIC i jej Mamy oraz lampiony wykonane przez uczniów z klasy ID, IE i IF w czasie lekcji plastyki.

Bardzo dziękujemy Pani Elżbiecie i Marcinowi Żabczyńskim za zorganizowanie poczęstunku, a Panu Markowi Marcińskiemu za przygotowanie sprzętu do nagłośnienia.

Skip to content