Wizyta Ambasadora Zwolnieni z Teorii

Wizyta Ambasadora Zwolnieni z Teorii

Co roku Trasowicze i Trasowiczki Zwolnionych z Teorii odwiedzają szkoły w całej Polsce. Podczas odwiedzin w naszej szkole w środę 27.09, ambasadorka projektu wystąpiła przed uczniami, przedstawiając im korzyści z udziału w olimpiadzie. Prowadząca, jak wszyscy trasowicze, to młoda osoba, które zrealizowała projekty w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Dzięki temu mogła zachęcić uczniów do aktywności społecznej na podstawie własnych doświadczeń.

Wszystkich ambitnych uczniów, chcących stworzyć własny projekt, a przy okazji bardzo się rozwinąć i poznać nowych ludzi zachęcamy do odwiedzenia strony: zwolnienizteorii.pl/ oraz do kontaktu z Panem Barwińskim lub Panem Kłyzą

. Oczywiście możecie zaangażować dowolnego nauczyciela ze szkoły. Powodzenia!

Skip to content