Olimpiada Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA

Olimpiada Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły zostali laureatami i finalistami Olimpiady Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA!!!
W dniach 14.04. – 15.04. czterech uczniów naszej szkoły Jakub Janawa, Mateusz Maj, Marcin Wiorek oraz Mateusz Ziemianin  byli w Poznaniu na finałowym etapie Olimpiady EDUELEKTRA. Przemierzyli dosyć długą drogę pociągiem i zobaczyli kawałek innego miasta, a co najważniejsze 15 kwietnia 2023 uczniowie zmierzyli się z różnymi zadaniami z zakresu odnawialnych źródeł energii i osiągnęli sukces!
Dwójka z nich: Jakub Janawa kl. IVE oraz Mateusz Ziemianin kl.III E otrzymała tytuł laureata olimpiady, a Mateusz Maj IVE i Marcin Wiorek IV EG zakończyli zmagania z tytułem finalisty. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Skip to content