Rezistors  i 43. Małopolski Festiwal Artystyczny Młodzieży

Rezistors  i 43. Małopolski Festiwal Artystyczny Młodzieży

W piątek 28 kwietnia 2023 grupa teatralna Rezistors wzięła udział w 43. Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży, podczas którego zaprezentowała autorski spektakl „Świat nie jest czarno-biały”. Młodzi aktorzy z naszej szkoły poruszyli bardzo ważny temat – depresji. Ukazując trzy postacie: Maćka – maturzysty, Ani – przygotowującej się do małżeństwa oraz Ewy – wdowy,  zwrócili uwagę, iż depresja może dotknąć człowieka na każdym etapie jego życia. Jury w składzie: Jadwiga Lesiak i  Jagoda Pietruszkówna  aktorki Teatralne i Filmowe oraz Wiktor Dębski – Student IV roku PWSFTviT, bardzo pozytywnie oceniło spektakl, podkreślając, iż powinien on być zaprezentowany szerokiej publiczności.

Skip to content