„Walentynki dla Zwierzynki”

„Walentynki dla Zwierzynki”

Święty Walenty to patron nie tylko zakochanych. Od wielu lat przekonują się o tym podopieczni Szpitala dla Dzikich Zwierząt, przy ul. Lipskiej w Krakowie, dla których w dniu 14 lutego organizujemy akcję „Walentynki dla Zwierzynki”. W tym wyjątkowym dniu prowadzimy kawiarenkę, gdzie można nabyć przepyszne ciasta i ciasteczka, wspierając ranne, chore, dzikie zwierzęta. W tygodniu, w którym wypada 14 lutego zbieramy również rzeczy potrzebne w Szpitalu. Dzięki Waszym otwartym sercom co roku udaje nami się pomóc podopiecznym z Lipskiej.

W tym roku również pokazaliście, że „dzikuski” mogą liczyć na pomoc z „Elektryka”. W czasie prowadzenia kawiarenki udało nam się zebrać 1000 zł. Otrzymaliśmy również dary rzeczowe: karmę dla jeży, rękawiczki jednorazowe, papierowe ręczniki i podkłady, środki czystości. W dniu 21.02.2023 pieniądze oraz wszystkie rzeczy przekazaliśmy pracownikom Szpitala dla Dzikich Zwierząt.

Składamy serdeczne podziękowania za to, że jesteście i pomagacie „dzikuskom”.

Wolontariat

Ps. Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim Rodzinom Wolontariuszy, które włączyły się w przygotowanie przepysznych ciast i ciasteczek. Nie udałoby się nam pomagać bez Waszych babeczek, cake popsów, serników, szarlotek, „czekoladowców” i innych pyszności.

Renata Chrzanowska

Skip to content