Dom na Gwiazdkę

Dom na Gwiazdkę

Kochani,

Wkrótce Boże Narodzenie, dlatego chcieliśmy podobnie jak w ubiegłych latach, zaproponować Wam na najbliższe trzy tygodnie akcję „Dom na „Gwiazdkę”.

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, przy ul. Rybnej 3 w Krakowie, z którym współpracujemy od kilku lat,  ponad 700 cudownych zwierzaków czeka na nowy, kochający dom. Wśród nich 28 maleńkich, psich dzieciaków i ponad 30 kociąt wygląda swojego człowieka.

Prosimy Was o:

  1. przemyślaną adopcję – może uda się w Waszych sercach i domach znaleźć kącik i przygarnąć na Gwiazdkę przyjaciela na czterech łapach. Co otrzymacie w zamian – wierność do grobowej deski, oczy i serducha pełne miłości, kilka kilogramów radości.
  2. zachęcenie znajomych, krewnych, sąsiadów, do przemyślanych adopcji oraz nagłośnienie naszej akcji w mediach społecznościowych.

Może dzięki Wam uda się znaleźć domy na Gwiazdkę naszym braciom mniejszym i nie spędzą samotnie zimy w boksie, za kratami…

Dokładne informacje o podopiecznych Schroniska znajdziecie pod poniższymi linkami:

http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/ZWIERZAKI_DO_ADOPCJI/Psy/

http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/ZWIERZAKI_DO_ADOPCJI/Koty/

Skip to content