Ogólnopolski konkurs „Droga do Przyszłości”

Ogólnopolski konkurs „Droga do Przyszłości”

Ogólnopolski konkurs Droga do Przyszłości to przestrzeń projektowa, w której uczniowie szkół ponadpodstawowych pokażą świat przyszłości w 3D.

Celem konkursu jest zachęcenie do stosowania technologii przyszłości w praktyce. Jedną z takich technologii, która ma olbrzymi potencjał i obecnie jest wykorzystywana w wielu dziedzinach życia i nauki jest druk 3D.

Biorąc udział w konkursie wejdziecie w przestrzeń, gdzie nie tylko „przeniesiecie się w przyszłość”, ale rozwiniecie nowe umiejętności i kompetencję. Droga do przyszłości to miejsce, gdzie będziecie mogli pokazać waszymi oczami jeden z trzech obszarów, w których spotkamy się w przyszłości: świat, zawody i relacje społeczne. Do zobaczenia w 2035 r.

Więcej na stronie: https://doprzyszlosci.com/

Osoby chętne do zgłoszenia proszone są o zgłoszenie się do sali 211.

Skip to content