Majówka z herbatką

Majówka z herbatką

10 maja 2021 Wolontariat naszej szkoły zorganizował akcję „Majówka z herbatką” dla seniorów z Domu Pomocy Społecznej. Przygotowaliśmy kosz podarunkowy, w którym znalazły się gatunki różnych, pysznych herbat m.in.: Czarodziejski ogród, Malinowa rozkosz, Owocowy Raj. Dołączyliśmy do nich wyśmienite babeczki upieczone przez Olę Bielak, z ukrytymi sentencjami oraz krzyżówki. Wszystkie prezenty zawieźliśmy do Domu Pomocy Społecznej na os. Sportowe 9 i…

Nasza niespodzianka wzbudziła ogromną radość wśród seniorów, którzy delektowali się herbatką w ogrodzie ciesząc się przygotowanymi przez wolontariuszy sentencjami. Mieli też czas na relaks i gimnastykę umysłową rozwiązując krzyżówki.

Nasuwa się prosty wniosek: Herbatka w dobrym towarzystwie, to coś więcej niż tylko filiżanka napoju. Dlatego życzymy każdemu z Was, byście zawsze mieli kogoś, z kim z radością będziecie chcieli napić się herbatki.

Skip to content