Pierwsze rezistorowe Jasełka online

Pierwsze rezistorowe Jasełka online

W tym roku mija dwadzieścia lat od chwili, gdy po raz pierwszy grupa teatralna Rezistors wystawiła Jasełka w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1.  Tradycyjnie premiera wiązała się ze spotkaniem przy wigilijnym stole, przy którym każdego roku przybywało osób. Po kilku latach do świątecznego stołu dołączył Wolontariat, potem pierwsze małżeństwa rezistorowe. W końcu również doczekaliśmy się małżeństwa wolontariatowego oraz „małych Rezistorków”  i dwóch maleńkich wolontariuszy.  Dziś ze względów pandemicznych nie możemy się spotkać osobiście.  Nie chcieliśmy jednak przerwać naszej już dwudziestoletniej tradycji. Dlatego przygotowaliśmy spektakl bożonarodzeniowy pt. „Chrystus przychodzi tu i teraz”, oparty na prawdziwej historii, która wiosną tego roku wydarzyła się w Italii.

W imieniu naszej grupy teatralnej Rezistors i Wolontariatu życzymy wszystkim (również sobie), byśmy na chwilę się zatrzymali, spróbowali na nowo odkryć, to co jest w życiu najważniejsze, bo życie pisze scenariusze, które mogą zaskakiwać…

Dołączamy link, do spektaklu:  https://youtu.be/6ngvLXM0dvI

Skip to content