Naukowe Warsztaty Weekendowe

Naukowe Warsztaty Weekendowe

Od piątku 13 kwietnia do niedzieli 15 kwietnia dwunastu uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Naukowych Warsztatach Weekendowych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.

Naukowe Warsztaty Weekendowe to jedna z form wsparcia realizowana w ramach komponentu zawodowego Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w projekcie „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Uczniowie biorący w nich udział uczestniczą w zajęciach, ćwiczeniach i wykładach organizowanych bezpośrednio na uczelni.

Uczestniczyliśmy w zajęciach grupy elektryczno – elektronicznej. Zadanie poległo na zaprojektowaniu i wykonaniu generatora PWM na słynnym układzie timera 555. Zapoznaliśmy się z programem EAGLE do projektowania i optymalizacji płytek PCB.

Zajęcia były ciekawe i wiele można się było nauczyć. Na zakończenie, po pomyślnym zaliczeniu testu, dostaliśmy certyfikaty.

Skip to content