Wigilia w DPS

Wigilia w DPS

19.12.2017 Wolontariat naszej szkoły wziął udział w spotkaniu wigilijnym w zaprzyjaźnionym Domu Pomocy Społecznej, na os. Sportowym w Krakowie. Seniorzy oraz pracownicy po raz kolejny przyjęli nas bardzo ciepło. Tym razem spotkaliśmy się przy wigilijnym stole, na którym królowała rybka, barszczyk i pierogi. Nie zabrakło także pysznego ciasta. Po wspólnej modlitwie, życzeniach i połamaniu się opłatkiem po raz kolejny nasi przyjaciele nas zaskoczyli. Przygotowali i zaśpiewali przepiękne kolędy. Potem nastał czas wspólnego kolędowania. Największą radość wszystkim sprawiła pastorałka „Hejże ino, dyna, dyna narodził się Bóg – Dziecina”. Nie zabrakło także prezentów. Nasi seniorzy zostali przez nas obdarowani „ciasteczkowymi” aniołkami. Zabawa była świetna, dlatego umówiliśmy się już na kolejne spotkanie w styczniu 2018 z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Skip to content