Dzielnicowy Festyn Integracyjny

Dzielnicowy Festyn Integracyjny

15 września w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 odbył się Dzielnicowy Festyn Sportowo Integracyjny. Celem imprezy było zintegrowanie uczniów i nauczycieli, poprzez włączenie do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i zabawach sportowych. Podczas festynu, na którym wszyscy dobrze się bawili, można było wziąć udział w konkurencjach zespołowych i indywidualnych. W konkurencji przeciągania linii, w której udział brali również nauczyciele, wygrała klasa IV A oraz I B, natomiast najszczuplejsza klasą okazała się klasa Pani mgr Wiśniewskiej – IIB. Między konkurencjami każdy mógł obejrzeć pokaz tańca Rock and Rola, który wykonali zawodnicy klubu sportowego „Podwawelski” – wielokrotni Mistrzowie Polski i uczestnicy Pucharów Świata.

Uczniowie mogli się sprawdzić w konkursie celności odbicia lotki do celu oraz sprawdzić swoją technikę piłkarską w celności strzałów do bramki, czy w żonglerce. Powodzeniem cieszyła się konkurencja rzutek. Nad konkurencjami siłowymi czuwał nasz niezawodny mgr Pietrus. Dodatkową atrakcją była jazda quadem na specjalnie przygotowanym torze. Wszelkiego rodzaju konkursy były nagradzane drobnymi upominkami. Na zakończenie wszyscy mogliśmy raczyć się grillowaną kiełbaską, wspaniałymi ciastami i napojami przygotowanymi przez szkolny wolontariat na czele z prof. R. Chrzanowską. Nie zawiedli i rodzice, którzy jak zwykle, gdy zachodzi potrzeba, chętnie służą pomocą- za co serdecznie im dziękujemy. Wszyscy, którzy tego dnia przyszli do szkoły, uczestniczyli w innych niż zwykle zajęciach szkolnych. Byli zadowoleni, odczuwali radość i satysfakcję z podjętych działań. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie interesującego. Festyn zakończył się sukcesem organizacyjnym dzięki pomocy rodziców , uczniów ,dyrekcji szkoły i przede wszystkim Radzie Dzielnicy XI z panem przewodniczącym Krzysztofem Sułowskim na czele. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się poprzez udział w festynie do integracji naszej społeczności.

Ze sportowym pozdrowieniem –  nauczyciele wychowania Fizycznego w Zespole Szkół  Elektrycznych nr 1 w Krakowie!

Skip to content