„ZOO, czyli zobacz, odkryj, oczaruj”

„ZOO, czyli zobacz, odkryj, oczaruj”

W dniu 3.06.2017 (sobota) Wolontariat zorganizował Dzień Dziecka dla naszych przyjaciół z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 oraz seniorów z DPS. Tym razem hasło imprezy brzmiało „ZOO, czyli zobacz, odkryj, oczaruj…”. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy: lwy, małpki, pingwiny, zebry, po czym przystąpili do rywalizacji w konkurencjach sportowych m.in. wyścigu pingwinów, polowaniu na banana, turlikaniu jajek, rozdzielaniu nasion, przeciąganiu liny, meczu koszykówki i piłki nożnej. Po konkurencjach sportowych przyszedł czas na słodką ucztę, na którą ciasta i ciasteczka przygotowali nasi wolontariusze. Gdy trochę odpoczęliśmy rozpoczął się konkurs wiedzy, po którym odbyły się warsztaty teatralne i muzyczne. Na koniec nasi przyjaciele otrzymali upominki m.in.: słodycze, sprzęt sportowy i zabawki.

Szczególne podziękowania składamy sponsorowi zabawek – Dyrekcji i dzieciom ze Żłobka Samorządowego nr 27 w Krakowie, nauczycielom wychowania fizycznego z naszej szkoły za wypożyczenie sprzętu sportowego oraz p. Ani Jareckiej za pomoc w przeprowadzeniu naszego spotkania.

Skip to content