Wycieczka do Warszawy klas 3A i 3E

Wycieczka do Warszawy klas 3A i 3E

W dniach 20 i 21 kwietnia klasa 3A, 3E oraz dwóch uczniów z klasy 3B uczestniczyło w wycieczce do Warszawy. Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od wizyty na Stadionie Narodowym, następnie spacerowaliśmy wraz z przewodnikiem po Łazienkach Królewskich oraz Starym Mieście. Późnym popołudniem mieliśmy ponad 2-godzinną lekcję historii w multimedialnym Muzeum Powstania Warszawskiego. Następnego dnia rano byliśmy już w Sejmie, gdzie m.in. mogliśmy uczestniczyć w poselskiej dyskusji. Bardzo zmęczeni….. daliśmy sobie półtorej godziny wolnego, by spędzić czas w centrum Warszawy i odwiedzić miejsca, które nas zainteresowały. Ostatnim punktem naszego programu było kilka godzin w Centrum Nauki Kopernik, gdzie wszyscy mogliśmy się poczuć jak dzieci, dorosłe dzieci i pseudo naukowcy. Bawiliśmy się świetnie! Zdjęcia to potwierdzą.

Skip to content