Rezistors, FAM i nowe koszulki…

Rezistors, FAM i nowe koszulki…

27.04.2017 nasza grupa teatralna Rezistors wzięła udział w XXXVII Festiwalu Artystycznym Młodzieży, w czasie którego zaprezentowaliśmy autorski spektakl „Śmiech”. Ukazujemy w nim jedną z krakowskich uczelni, gdzie profesor wraz ze studentami omawia rodzaje oraz rolę śmiechu we współczesnym świecie. Zastanawiamy się nad bezstresowym wychowaniem i nad budowaniem trwałych relacji między ludźmi. Jury złożone z aktorów oraz teatrologa oceniło nas pozytywnie, udzielając wskazówek na przyszłość. Dzięki panu Radosławowi Karasiowi, Dyrekcji, Radzie Rodziców mogliśmy dziś reprezentować szkołę w nowych koszulkach. Za co kierujemy do nich wyrazy naszej wdzięczności. Po spektaklu oraz omówieniu go z Jury poświętowaliśmy trochę, tym razem w KFC. Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkania ze „Śmiechem” w czerwcu a na zbliżający się okres matur życzymy powodzenia naszym, dwóm kolegom z grupy Mateuszowi i Filipowi.

Skip to content