„Nie bądź żyła, oddaj krew”

„Nie bądź żyła, oddaj krew”

21.02.2017 w naszej szkole odbyła się po raz kolejny akcja „Nie bądź żyła oddaj krew” zorganizowana przez Wolontariat oraz Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w której uczestniczyli absolwenci, uczniowie oraz pracownicy ZSE nr 1. Mamy rekordzistów, którzy zaraz po ukończeniu 18 roku życia zaangażowali się w pomoc na rzecz innych, dzieląc się bezcennym darem, jakim jest krew. Wśród najlepszych krwiodawców ZSE nr 1 znaleźli się:

Paweł Madejski – kl. 4C
Krystian Tomczyk – kl. 4C
Adrian Augustyn – kl. 4D
Grzegorz Bielski – kl. 4D
Bartłomiej Sikora – kl. 4D
Dominik Mrugała – kl. 4E
Filip Tadel – kl. 4E

Serdecznie dziękujemy naszym maturzystom za ten dar serca i zachęcamy wszystkich, którzy ukończyli 18 lat, do włączenia się w akcję „Nie bądź żyła oddaj krew” już w czerwcu 2017.

Skip to content