„Sportowo-teatralnie-śpiewająco”

„Sportowo-teatralnie-śpiewająco”

W dniu 8.10.2016 Wolontariat ZSE nr 1 zorganizował spotkanie „Sportowo-teatralnie- śpiewająco”, w którym uczestniczyli nasi przyjaciele z Domu Dziecka oraz Domu Pomocy Społecznej. Uczestnicy tym razem pokazywali swoje talenty: sportowe, teatralne, plastyczne i muzyczne. Na szczególne wyróżnienie zasługują umiejętności wokalne naszych gości, ale także szefa Wolontariatu Dominika.

Uczestnicy musieli również wykazać się celnym okiem. Rzucając „lotkami” w balony, wydobywali ukryte w nich polecenia, za które zdobywali cenne punkty. Dzięki celnym strzałom mogliśmy posłuchać wiersza recytowanego przez 15 osób, czy piosenki „Panie Janie rano wstań” przygotowanej przez 20 osobowy zespół w wieku od 7 do 65 lat. Zobaczyliśmy także doskonałe pantomimy oraz skosztowaliśmy pysznych ciast upieczonych przez wolontariuszy. Ze stołów najszybciej zniknęły kremówki Kamili. Na koniec podsumowaliśmy punkty, zdobywane w poszczególnych konkurencjach, a nasi goście otrzymali nagrody, wśród których znalazły się m.in.: przybory szkolne i słodycze.

To była pracowita, ale bardzo piękna sobota. Radość pojawiła się na twarzach gości i wolontariuszy. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tego spotkania.

Skip to content