Dzień otwarty w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1.

Dzień otwarty w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1.

16.03, mieliśmy przyjemność gościć potencjalnych kandydatów wraz z rodzicami na naszym szkolnym „Dniu Otwartym”.
Rozpoczęliśmy od auli, gdzie nasi niezastąpieni nauczyciele wraz z uczniami przedstawili nie tylko prezentację o szkole, ale też zdradzili wszystkie szkolne sekrety (prawie wszystkie ). Odpowiedzieliśmy także na pytania naszych gości – od tych poważnych, po te najbardziej „elektryzujące”!
Następnie w małych grupkach oprowadziliśmy naszych gości po szkole, przechodząc przez salony edukacyjne i pracownie. Nasi nauczyciele wraz z uczniami prezentowali naszą bogatą ofertę edukacyjną, pokazywali sprzęt, na którym pracujemy oraz oprogramowanie, które nas inspiruje do nauki i tworzenia.
Wielkie zainteresowanie gości nie pozostawiało wątpliwości – nasza szkoła to miejsce, w którym elektryzująca nauka staje się pasją! Dziękujemy wszystkim za przybycie i już nie możemy się doczekać, aby Was powitać ponownie we wrześniu! Do zobaczenia!
Skip to content