Wycieczka zawodowa – MAWI, Igloo, Milo

Wycieczka zawodowa – MAWI, Igloo, Milo

W dniu 24.10.2023r. klasy III B i III E odwiedziły w ramach wycieczki zawodowej firmę MAWI w Rzezawie oraz Igloo i Miloo w Starym Wiśniczu.

Firma MAWI może się pochwalić tytułem EuroFIRMY Województwa Małopolskiego, otrzymanym w 2009 roku. Uczniowie mieli okazję zwiedzić zakład uznanego producenta urządzeń chłodniczych i gastronomicznych.

Firma Igloo jest natomiast  producentem  pomp ciepła systemu MultiEnergy oraz urządzeń chłodniczych i agregatów inwerterowych.  Uczniowie klasy III E o specjalności odnawialne źródła energii byli szczególnie zainteresowani profesjonalnym montażem nowoczesnych pomp ciepła.

Elektronikom  najwięcej wrażeń dostarczyło zwiedzanie MILO- ELECTRONIC, gdzie  mogli zobaczyć cały proces produkcji układów elektronicznych oraz stanowiska programowania, testowania i kontroli pakietów elektronicznych.

Dzięki inicjatywie kierownictw  poznawanych firm będziemy mogli podjąć współpracę w dziedzinie kształcenia i szkolenia zawodowego  młodzieży w ZSE nr 1 w Krakowie.

Skip to content