POWALCZ O „DIAMENTOWY INDEKS AGH”

POWALCZ O „DIAMENTOWY INDEKS AGH”

Rozpoczęła się rejestracja do trzystopniowej, ogólnopolskiej olimpiady pod nazwą „O Diamentowy Indeks AGH”. Jej celem jest m.in. pogłębienie wiedzy z zakresu matematyki oraz stymulowanie aktywności i rozwoju naukowego młodzieży zdolnej, rozwijanie zdolności analitycznego i syntetycznego myślenia, planowania oraz realizacji przedsięwzięć, czy rozwiązywania problemów w sposób twórczy.
Jeżeli nie boisz się wyzwań, masz silną wolę i nie straszny Ci wysiłek intelektualny – podejmij trud rozwiązywania zadań matematycznych.
Szczegóły znajdziesz na stronie: https://www.diament.agh.edu.pl

18 października 2023 r. o godz. 20.00 następuje automatyczne zamknięcie systemu e-Diament dla wszystkich przedmiotów. Po tym terminie nie będzie można rejestrować się i dołączać Pakietu Zgłoszenia i kart pracy. Nie należy zostawiać rejestracji i załączenia wymaganych dokumentów na ostatnią chwilę.

Jest o co walczyć – laureaci Olimpiady mogą zdobyć indeks AGH jeszcze przed maturą!

Skip to content