18 Studencki Festiwal Informatyczny

18 Studencki Festiwal Informatyczny

Dnia 31.03 klasy 1C, 1D i 3D brały udział w 18 Studenckim Festiwalu Informatycznym w Auditorium Maximum UJ.

Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od 2005 r. przez studentów dla wszystkich zainteresowanych informatyką i nowymi technologiami. Co roku, w Krakowie, jednoczy ona pochodzących z całej Polski informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji. Konferencja każdorazowo gości wybitne i znane w środowisku IT osobistości.

Uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych wykładach, dowiedzieliśmy się m.in jak rozmawiać ze Sztuczną Inteligencją, jak działa personalizacja portalu informacyjnego w praktyce a także zaczerpnęliśmy fachowej wiedzy na temat baz danych czy Machine Learning.

Z pewnością w mury uczelni powrócimy za rok na kolejny Festiwal.

Skip to content