Indywidualne Mistrzostwa Miasta Krakowa w lekkoatletyce

Indywidualne Mistrzostwa Miasta Krakowa w lekkoatletyce

W  środę 05.10.2022 r. na stadionie lekkoatletycznym MOS Kraków Wschód przy Zalewie Nowohuckim zostały rozegrane indywidualne Mistrzostwa Miasta Krakowa w lekkoatletyce. Były to cykliczne zawody organizowane w ramach współzawodnictwa Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Reprezentacja ZSE1 po raz kolejny odniosła sportowy sukces i uplasowała się na pierwszym miejscu w tabeli jako najlepsza drużyna lekkoatletyczna w Krakowie we współzawodnictwie szkolnym.  Po podliczeniu wyników po I RZUCIE LIGI LEKKOATLETYCZNEJ reprezentacja Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 zajmuje ex aequo PIERWSZE MIEJSCE z XLII LO.
Zawodnicy naszej sztafety 4x100m: kapitan Sebastian Łukasiewicz, Mateusz Fenoszyn, Wojciech Król i Kacper Kosela wpisali się do historii KOM wygrywając bieg w pięknym stylu. To kolejne zwycięstwo tego zespołu a dominacja sztafety utrzymuje się trzeci rok z rzędu. Brązowy medal w biegu indywidualnym na 100m wywalczył Kacper Kosela. W pchnięciu kulą srebrny medal zdobył nasz czołowy kulomiot Mateusz Leks.
Pozostali zawodnicy wykazali się również dobrymi wynikami oraz wielkim sercem do walki. Opiekunem Reprezentacji jest prof. Hubert Pietrus
REPREZENTACJA LA I RZUT ZWODY INDYWIDUALNE:
100m:
1. Kosela Kacper – BRĄZOWY MEDAL
2. Fenoszyn Mateusz
3. Król Wojciech
400m:
1. Dudek Piotr
2. Śliwa Kacper
3. Jędrzejczyk Igor
1500m:
1. Rozmus Wojciech
2. Galas Sebastian
SKOK W DAL:
1. Suder Damian
2. Radzik Jakub
KULA:
1. Leks Mateusz – SREBRNY MEDAL
2. Strózik Artur
3. Bryła Kacper
SZTAFETA 4x100m: – ZŁOTY MEDAL
1. Kosela Kacper
2. Fenoszyn Mateusz
3. Łukasiewicz Sebastian
4. Król Wojciech
Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników !!!
Nauczyciele wychowania fizycznego ZSE 1.
Skip to content