Personal Branding w IT: Spotkanie z Marcinem Rumanem

Personal Branding w IT: Spotkanie z Marcinem Rumanem

W dniu 19 maja b.r. w naszej Szkole odbyło się spotkanie online  uczniów klasy 3DG   z naszym absolwentem Panem Marcinem Rumanem – informatykiem – programistą, autorem książki: „Personal Branding w IT: Poręczny przewodnik dotyczący korzystania z technik brandingowych w celu stworzenia pożądanej kariery i osiągnięcia maksymalnego potencjału.

Tematem zajęć był rozwój osobisty przyszłego informatyka.

Prowadzący zwrócił uwagę na konieczność opanowania języka angielskiego, kształtowania prawidłowych nawyków w życiu, odpowiedzialności i systematyczności w podejmowanych działaniach.
Pan Ruman uważa, iż młody człowiek powinien interesować się technologiami przyszłości, być przedsiębiorczym, sukcesywnie stawać się wartością dla siebie i dla innych, umieć zaprezentować swoje dokonania.

Spotkanie zorganizowała Pani Katarzyna Obara.

Skip to content